Відкрити меню

Роль тренера у сучасному фітнесі. Або чому так важливо користуватися послугами персонального тренера


Кожен із нас колись був новачком і прийшов до зали вперше. Кожен із нас намагався, але все виходило робити трохи криво і з зайвими зусиллями, руки в махах гантелями намагалися тягнутися вгору гантелями, коліна валилися всередину при присіданнях, спина відмовлялася зібратися і триматися рівною. Для такої ситуації ніхто не зможе сказати, що персональний тренер не потрібен. Але чи для таких випадків він потрібен?

Так, коли у вас вже кількарічний досвід тренувань у фітнес клубі, ви вже самі знаєте все що і як робити, до змагань не готуєтеся, а просто тренуєтеся для себе, періодично ставите якісь цілі для самого себе. У когось це трохи прибрати боки до пляжним сезоном, для когось покращити силові в жимі, хтось хоче щоб попа стала більш пружна. Чи потрібний тренер у таких ситуаціях? чи достатньо самому чи самій тренувати? чи може ходити з другом чи подругою?

Давайте розбиратися хто такий персональний фітнес тренер і навіщо він потрібний!

Тренер це ваш наставник, друг, товариш, страхуючий, ваш особистий психолог, дієтолог, це людина, яка бачить вас з боку, помічає найменші відхилення з техніки та самопочуття, так само це людина, у якої завжди є знайомі в будь-якій сфері діяльності.

Як багато хто з нас міг помітити, то кожного понеділка нового місяця, особливо навесні, всі фітнес клуби забиті, навіть на лівобережній, незважаючи на високу конкуренцію між спортзалами. Але в тому ж місяці, вже до п’ятниці людей у залі стає менше, а ось відсоток у залі людей у яких є тренер, стає вищим. Чому так? так просто всі відвідувачі фітнес клубів до кінця тижня видихнулися, а ось клієнти фітнес тренерів правильно дозують навантаження, як результат, клієнти плюс-мінус сповнені сил. Так само є відповідальність перед тренером, він же чекає на вас і обов’язково нагадає про себе. Точно така ж історія з поверненням у фітнес зал після новорічних чи травневих свят, тоді клієнтів залу що повертаються вже у травні та тренуються самі особливо добре помітно, пухкі щоки, соковиті боки…

Багато хто з нас думають що тренуюсь у нашому фітнес клубі на лівобережній з більш досвідченим другом ми замінимо собі тренера від та до. Але є нюанси, у кожного з нас свої особливості будови тіла, свій рівень розтяжки, різне відновлення, значить і дозування навантаження треба під вас особисто, харчування особисто ваше, вправи ті, що вам зручно і кайфово робити. Не забувайте, що ваш підкачаний друг чи подруга зайняті будуть своїм персональним тренуванням. І ще є велика хибна думка, що якщо накачався сам, або накачала попу сама, то й іншим може допомогти. На жаль, це правило у фітнес клубах не завжди працює. Дуже багато бодібілдерів, навіть професійні тільки і знають що “ось так ось

робимо і до відмови”, така людина через свою гарну обдарованість може робити все що завгодно і на ній зростатиме м’ясо, горітиме жир, але на звичайних відвідувачах фітнес клубу на лівобережній у Києві це може не поширюватися.

На даний момент стала дуже популярна послуга віддалених тренувань або готових покупних програм для схуднення або набору м’язової маси. Але таким людям у фітнес клубі часто просто нереально отримати результат, такий вид тренувань підходить лише досвідченим атлетам, дисциплінованим, добре керуючим своїм тілом, які знають ліміти свого організму. На жаль, віддалений персональний тренер, як і блогер, заочно вас не підстрахує на жимі, не розгляне підкручування тазу на присіданнях.

Також ми не живемо тільки фітнесом, у кожного є побутові турботи. Організм так влаштований, що в залі ми не тренуємо тільки м’язи, ми впливаємо на весь організм. Так склалося що є ряд сигналів які допомагають визначити грань коли варто продозувати навантаження, більше звернути увагу на періодизацію, коли варто додати вправ з пілатесу щоб розслабити снину або додати лфк щоб зміцнити колінні зв’язки, або додати 3-4 вправи для ротаторів плеча. Наші персональні тренери на лівобережній завжди дуже уважні до деталей і завжди допоможуть примножити та зберегти здоров’я та спортивне довголіття.

Як вибрати персонального тренера?

Та дуже просто, який тренер – такі й клієнти. Якщо за відчуттями ця людина вам імпонує, це ваш фітнес тренера. Не забувайте, що персональний тренер це ще й друг, і розмов окрім фітнеса буде достатньо. Обов’язково зверніть увагу як він проводить тренування, якщо його клієнти роблять на перших же тренуваннях складнокоординаційні рухи, то це такий собі фахівець в галузі фітнесу. Всі наші тренування в спортзалі повинні бути розраховані на наш рівень тренованості як за інтенсивністю, так і за набором та технікою вправ! Хороший персональний тренер перед першим тренуванням завжди дізнається про ваші цілі та завдання, про те як давно і що ви їли і що, чи є у вас травми або інші особливості організму. Зверніть увагу, якщо ви давно не тренувалися, а особливо якщо прийшли вперше до зали, а тренер дав вам присідання чи тягу, важкий жим лежачи, то це явно фахівець низької якості. У нашому фітнес клубі на лівобережній у Києві в перші тренування заборонено взагалі давати тренування на ноги, це дуже значне навантаження на організм, ви може не знати про його якісь особливості і це дуже сильно може погіршити проблему. Починаючи від проблем з ЖКТ, до тромбу, що відірвався, і витікаючих проблем.

Також звертаємо вашу увагу, що фітнес тренер повинен вас прив’язувати до проміжних цілей і стежити за тим, щоб ви до них рухалися.

Чекаємо на вас у нашому залі на лівобережній у Києві та продуктивних вам тренувань.

© 2024 · Фітнес клуб IRON🏋 · Копіювання матеріалів сайту без згоди адміністрації заборонено
Фітнес клуб у Києві на Лівобережній