Відкрити меню

Акції

РІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ — 3900 ГРН

ПІВРІЧНИЙ АБОНЕМЕНТ — 2380 ГРН

*Тільки для нових відвідувачів, тільки при покупці першого абонементу!

Приведи двох друзів та отримай абонемент у подарунок!!

Обов’язкова умова акції всім трьом учасникам необхідно прийти одночасно!

На сьогоднішній день діє акція: «Приведіть двох друзів та отримайте абонемент у подарунок!»

Це означає, що ви можете скористатися послугою тренажерного залу – безкоштовно, за умови, що з вами прийдуть два ваші друзі, знайомі або два члени сім’ї.

Усі троє мають обрати однаковий вид абонементу.

Ваші друзі оплачують обрані абонементи, а вам дістається безлімітна кількість відвідувань у тренажерний зал на 30 днів за таким же видом абонементу, як у друзів.

Наприклад: 

Мама обрала:

Необмежений абонемент (8:00 — 23:00) на 30 днів   550 грн.

Брат обрав:

Необмежений абонемент (8:00 — 23:00) на 30 днів 550 грн.

Вам, як організатору:

Необмежений абонемент (8:00 — 23:00) на 30 днів БЕЗКОШТОВНО

*Обов’язкова умова акції всім трьом учасникам необхідно прийти одночасно!

Фітнес акція – це «оффер», що дозволяє зацікавленій особі скористатися бажаною послугою з певною перевагою. Насправді такі пропозиції ґрунтуються на прийомі «подвійної вигоди». З одного боку, покупець отримує свого роду заохочення, набуваючи певної послуги, з іншого – продавцю вдається реалізувати свою послугу за короткий проміжок часу з особистою вигодою.

Таким чином, обидві сторони отримують бажане на взаємовигідних умовах, на чому ґрунтуються будь-які фітнес знижки та акційні пропозиції. Чи скористатися такою пропозицією чи відхилити – індивідуальне рішення кожного, проте незаперечним залишається той факт, що при виборі фітнес клубу, акція є потужним мотивуючим фактором до покупки.

Акції у фітнес клубах: що потрібно знати?

Головною формою акційної пропозиції у світі спорту є фітнес зі знижкою. Але що потрібно знати про тонкощі такого «оффера», його вплив на ухвалення Вами остаточного рішення?

Не потрапити на гачок до продуманих маркетологів допоможе розуміння основних прийомів впливу. Отже, апетитні знижки на фітнес зазвичай бувають:

  1. Знижки у фітнес клуб з лімітом дії, що спонукає людину встигнути купити послугу за вигідною ціною;
  2. Персональні знижки в тренажерний зал, які можна отримати в e-mail-розсилці, що створює ефект індивідуального підходу. Хоча розсилку зазвичай здійснюють в автоматичному режимі заздалегідь викупленою базою;
  3. Святкові пропозиції, що маніпулюють свідомістю покупця напередодні особливої аури урочистостей.

Цей перелік далеко неповний, але втілює найпоширеніші прийоми маркетологів великих фітнес клубів. Знижки тут є одним з основних інструментів залучення клієнтів, які не завжди отримують заявлену якість послуги.

Акції фітнес клубу «IRON»

Тренажерний зал, знижки якого порадують Вас прозорістю ціноутворення – IRON!

Ми працюємо, щоб Ви завжди залишали нашу залу після тренування по-справжньому натхненними, а в довгостроковій перспективі отримали бажаний результат.

З цією метою ми намагаємося зробити для Вас кожне відвідування доступнішим. Тому беручи участь у наших акціях, Ви зможете вигравати абоенемнти та відвідувати фітнес клуб зі знижкою. Слідкуйте за нашими оновленнями, беріть участь та отримуйте заслужену винагороду!

Світ спорту – це сфера можливостей, а разом із IRON CLUB ці можливості стають по-справжньому реальними тут та зараз!

Бажаємо Вам великих досягнень у спорті!

© 2024 · Фітнес клуб IRON🏋 · Копіювання матеріалів сайту без згоди адміністрації заборонено
Фітнес клуб у Києві на Лівобережній