Відкрити меню

Ціни


м. Київ вул. Челябінська 2 тел. (063) 386 39 00 

Графік роботи: пн. – пт. з 8:00 до 22:00; сб . з 8:00 до 19:00

Необмежений абонемент на 7 днів: 200 грн.

Тип абонементу 1 міс. 3 міс. 6 міс. Річний
Денний (8:00 – 15:00) 600 грн. 1530 грн. 2690 грн. 4590 грн.
Студентський (8:00 – 17:00) 600 грн.
1530 грн. 2690 грн. 4590 грн.
Необмежений (8:00 – 23:00) 700 грн. 1780 грн. 3250 грн. 5580 грн.

Ціни на разове індивідуальне тренування з тренером починаються від 150 грн

Ціни за 10 індивідуальних занять з тренером починаються від 1500 грн


ДЛЯ ОТРИМАННЯ БЕЗКОШТОВНОГО ТРЕНУВАННЯ ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ НИЖЧЕ!

  Телефон

  Безкоштовним тренуванням можна скористатися один раз і лише новому відвідувачу фітнес клубу.

  Недорогий тренажерний зал: ціни та вартість відвідування

  Доступний фітнес клуб стає дедалі частішою практикою для Києва. Якщо на зорі свого становлення знайти дешеву тренажерну залу з оптимальним поєднанням вартості та якості було практично неможливо, то сучасний ринок столичних послуг пропонує рішення на будь-який бюджет.

  За статистикою, близько 45% людей, які ведуть здоровий спосіб життя, віддають перевагу відомим комплексам відпочинку. В більшості випадків, головним мотивом вибору є саме рекламний вплив, який не завжди відповідає заявленим у рекламі характеристикам. Наприклад, ціни на фітнес клуби досить часто мають відомий формат “подрібненої вартості”: Ви приходите в зал, сподіваючись придбати абонемент на місяць за ціною 400 грн., як сказано в рекламі. Однак зобов`язані сплатити всі півроку занять, що вже набуває формату великої суми.

  Тому понад 55% людей значно змінили свої орієнтири, віддаючи перевагу не елітним закладам, а обираючи фітнес клуб, ціни якого мають середній показник, а оснащеність дозволяє проводити тренування різної спрямованості.

  Дешевий фітнес клуб середнього рівня також має низку незаперечних переваг:

  1. Орієнтованість на максимальний ефект від тренувального процесу замість акцентуації уваги на гламурних аспектах інтер’єру;
  2. Захопленість тренерів своєю професійною діяльністю, адже тренажерний зал із середніми цінами буквально відсікає недобросовісних інструкторів;
  3. Ви 100% отримаєте оптимальне поєднання комфорту та якості тренувального процесу.

  Недорогий фітнес клуб «IRON»

  Наш фітнес клуб недорого для себе може відвідати кожна людина, яка бажає підтримувати себе у відмінній спортивній формі або отримати такі бажані параметри фігури.

  В арсеналі нашого клубу представлені:

  • Професійні тренажери, що дозволяють проводити як аматорські тренування, так і підготувати досвідчених спортсменів до виступів та змагань;
  • Комфортні умови тренувального процесу: комфортабельні роздягальні, душові кабіни, шафа для особистих речей, фен та інше;
  • Команда досвідчених та дипломованих тренерів, які з радістю проведуть індивідуальний тренінг, допоможуть Вам придбати бажану форму в найкоротші терміни та проконсультують з питань правильного харчування, питного режиму та здорового способу життя..

  Ціни в тренажерний зал «IRON» відрізняються помірним характером, будучи найнижчими та доступними у Києві! Тому, звертаючись до нас, Ви гарантовано отримуєте унікальну можливість відвідувати тренажерний зал дешево – вартість наших абонементів Вас приємно здивує!

  Бажаєте зробити крок назустріч мрії? Тоді чекаємо на тренування в нашому фітнес клубі!

  © 2024 · Фітнес клуб IRON🏋 · Копіювання матеріалів сайту без згоди адміністрації заборонено
  Фітнес клуб у Києві на Лівобережній